| Shukacu a întrebat:

Acum ca vine halloweenu dati-mi si mie niste filme horror cu extraterestri sau cu altceva infricosator dar va rog nu crime sau alte prosti vreau din astea reusite sa te sperie.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iLikeToHelp a răspuns:

The Possession,The Dorm; The Apparition,Smiley,Chained,Truth or Die,ATM,Playback, Gut, Boneboys, 7500, Akuma,Antiviral,Brutal, Brutality, Charm, etc...

1 răspuns:
| SweetyღGirl a răspuns:

Dead girl... e horror de mori. sau, pulse, varianta americana daca nu vrei si japoneza.te lasa lat pe jos.