| alexandruth a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume de filme horror. Nu cu monstri sau alte prosti, ceva care sa ma sperie calumea. Rog seriozitate. La cel mai scarry dau fundawinking.

Răspuns Câştigător
| Puffulets a răspuns:

Autopsy, The grudge, Mirrors, In spite on your grave, Drag me to hell, The collector. Vizionare placuta!:*

11 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Paranormal Activity
Final Destinations 4
Saw

| faramatania a răspuns:

The Exorcist
The Shining
The Texas Chain Saw Massacre
Psycho
Alien
The Thing
Rosemary's Baby
Halloween
Suspiria
Dawn of the Dead
An American Werewolf in London
The Omen
Wolf Creek
The Devil's Backbone
Black Christmas
The Sixth Sense
The Silence of the Lambs

| Exxtremus a răspuns:

Asta o sa te faca aragazcrying Scrie pe Google : The Van Healsing 4 : si cauta. Nu dormi tu la noapte iti garantez uitat-e tot. I cu oameni chinuiti de viicrying Supperlaughing

| eustefan a răspuns:

Exorcistul e un film care de la o poza ma speriat e tere bun filmul si trailerul te sperie rau

| deathy a răspuns:

Uita-te la toata seria Saw..nu the saw cum spun altii... ceva frumos ar mai fi Wrong turn(partea a 3-a mi se pare cea mai buna). Vizionare placuta happy

| Raawr a răspuns:

The Saw straight face
Trebuie sa ai pe cineva langa tine sincer, iti arata imagini sau nu stiu ce si dintr-o data iti apare. in fataa :-ss

| Venetian a răspuns:

"Orphan"este un film destul de bun dar "Devil inside"e si mai bun. Merit funda?

| Marya_Mary_1994 a răspuns:

Preferatul meu este wake wood :* il ador

| iuly13 a răspuns:

Activitate paranormala 3 traileru nu e cine stie ce dar filmul.....eram cu un coleg si nu mai puteam de frica