| Strepix a întrebat:

Acum cateva luni a inceput pe Prima Tv un film de comedie sf cu extraterestri care controlau oamenii cu o telecomanda. Tin minte ca la un moment dat au controlat o bunica care il batea pe unu. Dau funda pentru cine imi spune cum se numeste.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă spui că "a început", înseamnă că și continuă, deci e serial, nu?
Remote Control (1988)?
http://postimg.org/image/gsxfwi6ux/

| Strepix explică (pentru floresdemayo):

Nu. Cand am spus ca a inceput m-am referit ca a inceput acum ceva timp si ca e film nu serial.