| alecsandrabubz09 a întrebat:

Am nevoie neaparat sa aflu numele acestui film
Acum cativa ani am vazut un film despre o fetita si mama ei
fetita a fost rapita sau pierduta in alt univers paralel sau alta dimensiune cv de genu..si mama ei s-a dus dupa ea. fetita era tot cu mama ei dar in alta dimensiune..si intr'un sfatrsit mama ei o gaseste imi amintesc ca isi spuneau 'I love you to the moon and back' atat imi amintesc crying daca stiti filmul pls help. FUNDA

7 răspunsuri:
| Andreeamirabelle a răspuns:

Da stiu filmul. Fetita ii spunea "I love you, mom, to the moon."si mama zicea :"And back." Din pacate nu imi aduc aminte cum se numea, am cautat adineauri pe google si am bagat cu vinte cheie 'I love you to the moon and back'...Dar nu gasestesad Pacat. Daca il gasesc zilele astea iti spun cum se numeste, daca il gasesti tu prima sa-mis pui si mie.Iti recomand sa vezi si filmul "Lovely Bones", e o poveste asemanatoare.

| alecsandrabubz09 explică (pentru Andreeamirabelle):

DA! Acel film, din pacate nu l'am gasit nici eu cu toate ca am cautat mult. speram sa stie cineva aici sad

| myryam2002 a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza f mult. Nu iti poti aminti macar ce actori joaca, sau unde ai vazut filmul sau putin mai multe detalii despre film? numele vreunui personaj?

| alecsandrabubz09 explică (pentru myryam2002):

Imi amintesc ca l'am vazut prin 2005/2006. aveam 7/8 ani si nu imi mai amintesc nimic dar stiu ca mi-a placut mult povestea din film sad

| myryam2002 a răspuns:

Hey Alexandra am gasit cum se numeste! Este 'Nightmare street' (1998) dar nu stiu cum putem face rost de el... daca cumva faci rost de el inaintea mea sa mi-l dai si mie pls! xx

| alecsandrabubz09 explică (pentru myryam2002):

:O woww nu credeam ca e asa vechi. ma bucur mult ca am aflat numele dar din pacate nici eu nu reusesc sa il gasesc crying o sa iti dau raspuns daca gasesc :*

| myryam2002 a răspuns:

In schimb am gasit asta, ca sa-ti amintesti de momentul final, f fericit! http://www.youtube.com/watch?v=YdLIvNQPXv4