| anonim_4396 a întrebat:

Am niste episoade descarcate in limba turca...dar nu as vrea sa le traduc eu ca altfel as sta multi ani de zile asa ca, nu stiti cumva un site unde se traduce automat? Sau daca sunt oameni specializati in a traduce filme/seriale

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sunt tot felul de AI-uri care mai de care mai de cacao care iti vor face ele o traducere, dar cele gratuite vor traduce asemanator cu google translate adica fara subiect si predicat de cele mai multe ori, cam cum vorbeste engleza Simona Halepwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Ella1121 a răspuns:

Capcut. Are subtitrări