| MaNDwN a întrebat:

Am o intrebare, de fapt mai multe, care le adresez iubitorilor anime-uririlor bleach, naruto si fairy tail.
deci :
ichigo va fi cu inoue sau cu rukia?
naruto va fi cu hinata sau cu sakura?
natsu va fi cu lucy sau cu lisanna?
hmm, mi-ar placea ca cei 3 sa fie cu primele variante dintre cele 2 variante de la fiecare big grin si,,, va fi´´ are sens de impreuna (iubit/iubita)

14 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

1. cu inoue
2.hinata
3. aici nu stiu ca nu m-am uitat inca la fairy tail >

| MaNDwN explică (pentru tenshi261):

Mi-ar placea si mie. si uitate la fairy tail big grin daca te-ai uitat la naruto si bleach, meritawinking

| tenshi261 a răspuns (pentru MaNDwN):

Ok :) o sa ma uit. apro la po te-ai uitat la hakuouki shinsengumi kitan? sa stii ca e fain si asta
uite amv(un fel de trailer): http://www.youtube.com/watch?v=Jr-t7Zx4NgA&feature=related

| MaNDwN explică (pentru tenshi261):

Nu m-am uitat. am sa ma uit. deoarece caut anime ca nu mai am la ce sa ma uit. daca spui tu ca e fain big grin multumesc happy

| Tian44 a răspuns:

In primul rand, in bleach chiar nu se stie asta, Ichigo se poarta la fel cu amandoua dupa parerea mea.
In al doilea rand, in Naruto, chiar daca animeul este terminat eu as zice asa:Naruto-Hinata Sasuke-Sakura.
In al treilea rand, in Fairy Tail, eu as zice ca va fi Natsu-Lucy precum exista deja NaLu, deoarece, intr-adevar Natsu a fost "lovit" de disparitia Lissanei, dar dupa ce aceasta a reaparut, nu-mi amintesc ca Natsu sa fii vorbit cu ea mai mult de 2 ori sau nici atat...

| iYuuki a răspuns:

Nimeni nu va fi cu nimeni pentru ca autorii acestor anime nu au intentia de a adauga prea mult romantism, ba chiar deloc as putea spune.

| MaNDwN explică (pentru iYuuki):

Ahh... pacat... deoarece ar fi mai interesant daca ar adauga cat de putin romantism de asta happy

| loveanime059 a răspuns:

Dupa mine nimeni nu va fi cu nimeni...si bleach s-a terminat din pacate sad
iar cei care au facut anime-urile nu le-au facut cu intentia de a exista dragoste in anime, desii si mie mi-ar placea sa fie rukia cu ichigo, naruto cu hinata si gray cu lucy laughing)

| MaNDwN explică (pentru loveanime059):

Sa stii ca bleach s-a pus pe treaba la manga;) http://www.bleachanime.org/
si neee mie nu mi-ar placea sa fie gray cu lucy... chiar deloc :-J :)) si la bleach eu zic cai mai buna inoue pentru ichigo :D si la naruto, da, ar fi fff fain sa fie hinata cu naruto :X decat cu c**va aia de sakura :))

| MaNDwN explică (pentru loveanime059):

De unde sti? poate o sa bage ceva dragoste in anime astea. ar fi cu muuuulllttt mai interesant. la capitolul asta, fairy tail lea intrecut pe bleach si naruto. asta e parerea mea big grin

| loveanime059 a răspuns (pentru MaNDwN):

Da stiu, dar sunt atatea zvonuri cum s-ar putea sa incepa sau s-ar putea sa nu inceapa, incat nu stiu ce sa ma cred...normal ca mi-ar placea sa incepa iar bleach love struck
in legatura cu cupluri fiecare cu gusturile lor
bine poate sa fie si dragoste, nu se stie niciodata, dar nu cred ca o sa fie...si eu cred la fel in legatura cu astabig grin
ce anime iti place cel mai mult dintre astea 3? mie cel mai mult imi place fairy tail, apoi naruto, apoi bleach tongue

| MaNDwN explică (pentru loveanime059):

Hmmmm si mie imi place fairy tail cel mai mult, nu stiu de ce thinking dar na... are ceva mai special anime-u ala big grin apoi bleach si apoi naruto. sunt suparat pe astia de la naruto deoarece baga numai prosti plictisitoare. desi anime-ul are numele naruto ceea ce il face pe naruto personaj principal, el nu apare deloc in ultimile episoade crying atata cu manga, ca in rest m-a dezamagit animele de la naruto in ultima vreme big grin

| loveanime059 a răspuns (pentru MaNDwN):

Si pe mine ma enerva naruto, adica baga atatea amintiri, si eu nu cred ca era asa in urma cu manga dar ma rog, da nu prea mai il aratat pe naruto, abia astept sa-l vad cand intra in lupta love struck dar au fost si ep alea interesante intr-un fel, am aflat si lucruri noi big grin si nu stiu e ceva in mine care ma face sa nu urasc anime-ul naruto pentru lucrul asta, ca a fost primul meu anime, si m-a invatat multe lucruri si naruto m-a schimbat si m-a facut si pe mine sa nu renunt niciodata si mereu va ramane special anime-ul asta pentru mine just my opinionwinking stiai ca astazi apar 2 ep din naruto? tonguelove struck
si in legatura cu fairy tail ai dreptate, are ceva special, ceva pe care nu pot sa-l explic in cuvinte happy eu l-am vazut de 5 ori tongue laughing

| MaNDwN explică (pentru loveanime059):

Acum miai amintit ca am uitat da cred ca sunt tot prosti sad
5 ori thinking laughing eu numa o data si luptele le-am vazut de mai multe ori laughing