| TheSeventhSin a întrebat:

Am o intrebare legata de anime-uri.
Mai exacti ziceti-mi si mie din lista mea de anime-uri pe care nu le-am vazut inca si merita neaparat vazute.
Accept si noi anime-uri care mi le propuneti dar vreau o scurta descriere si as prefera sa nu fie ongoing.
Aceasta este lista mea :
https://myanimelist.net/animelist/No_Game_No_Life

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Am intrat de curiozitate sa vad cate anime ai acolo, si sunt foarte multe, nici nu stiu de unde sa incep. M-am oprit din citit lista, pentru ca sunt prea multe, si o sa adaug la mine in lista o gramada, si nu stiu daca am timp sa le vad pe toate. Vreau mai intai sa le termin pe cele pe care le am la plan to watch. Poti sa te inspiri din lista mea daca vrei, stiu ca am cam putine, dar uite lista oricum :
https://myanimelist.net/profile/AnimeLover6051
Cred ca ti-a placut mult anime-ul No game no life. Si mie mi-a placut mult, ieri l-am terminat de vizionat. Daca vrei unul asemanator, poti sa te uiti la Mirai Nikki, e super tare si destul de asemanator, sau poti sa te uiti la SAO (Sword Art Online).
Apropo, vezi ca ti-am trimis o cerere de prietenie, daca vrei, poti sa accepti.

| TheSeventhSin explică (pentru Mayhem666):

Si eu care credeam ca am putin anime-uri rolling on the floor
Mirai nikki l-am vazut, de asemenea si pe SAO (Astept filmul)
Si totusi NoGameNoLife mi se pare genial anime-ul dar nu doar ele majoritatea celor care le-am dat 10 la anime.

| Flaviux3 a răspuns:

Yugioh big grin