| Pishtii a întrebat:

Am o intrebare poate recunoasteti filmul si zic de acum ca dau funda.
Un mic rezumat despre film cred ca erau 2 filme dar imi aduc aminte cam ce s-a intamplat: era cu negri era un frate mai mare si unu mai mic la un moment dat joaca baschet dupa fratele cel mare ii interzice sa mai umble cu mafiotii sau sa mearga in club cu el si acesta era afara sa ii zica ceva si il calca cu masina si dupa fratele cel mare ii cauta si ii prinde pe la sfarsit.

2 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Nu era boxeor big brother?

| Pishtii explică (pentru adybutterfly):

Asta numai stiu dar stiu sigur ca la inceput era o scena cu baschet cu fratesu si dupa fratesu o fost omorat de mafioti calcat de masina dar poti da numele