| Lineea a întrebat:

Am si eu niste intrebari despre serialul H2o.Va rog sa-mi raspundeti macar cate stiti...Multumesc anticipat.

1.Cum se numeste insula pe care cele 3 ajung in primul episod si se transforma in sirene?
2.Ce culoare au pietrele de la lantisoarele argintii ale fetelor?
3.Cum o cheama pe sora lui Cleo?
4.De ce mama lui Cleo a plecat in cel de-al doilea sezon?
5.Cum il cheama pe primul tip de care s-a indragostit Emma in primul sezon?
6.Care e numele de familie al Bellei?
7. Unde a gasit Bella piatra din lantisorul ei?
8.Cum o cheama pe femeia cu care Don se casatoreste in cel de-al treilea sezon?
9.Cum o cheama pe bunica lui Charlotte?

1. Unde a plecat Miriam dupa primul sezon?
2.Ce telefon a primit Rikki in cel de-al treilea sezon de ziua ei?
3.Cum il chema pe calul pe care Emma la otravit?
4.Ce fel de guma i-a adus Elliot surorii lui Cleo in cel de-al doilea sezon cand era indragostit de ea?
5.Cum o cheama pe mama lui Charlotte?
6.Cum il cheama pe tatal lui Rikki?
7.Ce costum a purtat tatal lui Cleo in primul sezon cand i-a facut petrecerea de ziua ei?
8.Cum il cheama pe tatal lui Zane?
9.In episodul cu petrecerea de caritate din sezonul unu tatalui lui Zane are o prietena.Ce culoare are parul ei?

10 răspunsuri:
| MyShadow a răspuns:

Astea chiar sunt detalii
1. Mako ( sau cum se scrie)
2. una este rosie, cealalta albastra si cred ca ultima alb
3.
4. au divortat, nu era fericita langa Don
5.
6.nici nu cred ca l-a spus
7. intr-un iaz din Irlanda
8. Sam
9.

A doua parte e chiar... cred ca le-ai pus in gluma. La ce iti folosesc? Iti pun si eu o intrebare: exista si sezonul patru?

| Lineea explică (pentru MyShadow):

Da dar inca nu se difuzeaza...

| MyShadow a răspuns (pentru Lineea):

Si zane cu rikky se impac?

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns (pentru MyShadow):

Da.
Urmareste serialul pe Disney Chanel seara pe la 23, 30.

| MyShadow a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Acum e sezonul 3 in care ei s-au certat.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Ce de intrebari...
Dar cum sunt o fana a serialul o sa iti raspund la cateva.
1.Macao
2.Albastru,Rosu,Alb
3.Kim
4.S-au cerat si au bagat divort
5.Am uitat
6.
7.Acolo unde a locuit cand era mica si a desporit ca e sirena
8.Samanta
9.
1.
2.Iphone( credrolling on the floor )
3.Habar nu am
4.
5.Habar nu am
6.
7.Ceeeeeeeeeeee?
8.Am uitat
9.Blonda.
Sper ca te amm ajutat.

| k1d0 a răspuns:

1. Insula Maco sau ceva de genu se scrie
2. Un albastru marin
3. Pe sora lui Cleo o cheama Kim
4. Nu stiu...
5. Nu stiu...
6. Nu stiu...
7. In locul unde ea a devenit sirena ( la 9 ani )
8. Nu stiu...
9. Nu stiu...

Partea a doua
1. In vacanta cu parinti cred
2. Nu stiu...
3. Nu stiu...
4. Nu stiu...
5. Nu stiu...
6. Nu stiu...
7. De claun cred
8. Nu stiu...
9. Roscata cred

P.S : Daca vrei sa mai afli detalii despre H2o uitate in fiecare seara ( Cred ) la ora 23:30 pe Disney Channel. Funda?

| irinel01 a răspuns:

MAMAAA cate intrebari. Stiu sati rapnd la cateva iar le celelatle nu-mi amintesc.dar am vazuT FIECARE EPISOD DIN TOATE SEZOANALE

| EllaBella22 a răspuns:

1 insula MACO. 3 KIM. 8 SAM. 7 CLOW. DOAR ATAT STIU. FUNA? (:

| mustangggt a răspuns:

1. Insula Mako; 2.Rosu,Albastru,Alb; 3.Kim Setori; 4. Divort; 5.Bayron; 6.Hartley; 7.Pe fundul bazinului unde a devenit sirena in Irlanda; 8.Samanta Roberts; 9.Gracy; 10.Nu se stie cu exactitate; 11. iPhone; 12.Rebel; 13.Guma cu lamaie; 14.Annete; 15. Terry; 16.De clown mai exact; 17.Harrison Bennet; 19.Blond