| biib a întrebat:

Ma poarte ajuta cineva? Caut si eu niste desene animate foarte vechii dupa minimax era ceva cu un pirat tigruu. Dau fundita.

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu stiu de unde sa faci rost de ele dar stiu ca desenul se numea Sandokan.Era frumos, pe vremuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| kenny_2797 a răspuns:

Desenele se numeau Sandokan tigrul malaesyei si le poti vedea aicea dublate in romana http://www.dincopilarie.com/......n-romana/. fundita?