| Spike189 a întrebat:

Am vazut anul trecut un film cu un grup de tineri, si se baga ei in niste belele cu droguri, dupa care o fata din grupul lor este rapita de dealerii de droguri, iar ceilalti din grup trebuie sa stranga bani ca sa o rascumpere pe fata... filmul e de prin 2014/2015

1 răspuns:
| Sarada a răspuns:

Ma scuzi dar cam nu seamana a o intrebare seamana mai mult unui comentariu in privinta cu acest film nu pot sa te ajut cu nimic ce sa iti raspund