| мαria a întrebat:

Am vazut de ceva timp un film in care era un orfelinat pentru fete iar personajul principal care locuia in camin avea un caine iar toate fetele din camin s-au dus in vizita la un camin pentru baieti si acolo se afla un baiat care era popular printre fete dar personajul principal nu il suporta.In alta secventa cainele cade in apa iar baiatul sare si il salveaza. Daca ajuta cu ceva,filmul parea destul de vechi, si l-am urmarit pe Antena 1.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| cila1995 a răspuns:

Pare interesant!

| мαria explică (pentru cila1995):

Chiar este! Sper sa nu fiu singura de pe TPU care l-a vizionat!

| мαria explică (pentru мαria):

Ah!~ Se pare ca am gasit filmul! Se numeste Madeline~