| ɹǝʞoſ a întrebat:

Am vazut mai de mult cateva episoade dintr-un serial care era chinezesc sau corean dar nu mai stiu numele.
In serial era vorba de o fata care nu prea avea bani si era noua la un liceu, unde erau si niste baieti care erau "cei populari". In fine, in primul episod stiu sigur ca a fost o faza, fata a scapat inghetata pe pantoful baiatului cel mai bogat si popular si el i-a spus sa il stearga, dar ea nu a acceptat si mi se pare ca l-a lovit si a plecat sau ceva de genu. Ei cam incep sa se indragosteasca unul de altul iar baiatul chiar a asteptat-o in frig cand ningea o gramada de timp si il arata cum ingheta. Stie cineva cum se numea serialul?

Răspuns Câştigător
| IulianaEveline13 a răspuns:

Buna! Boys over Flower se numeste...este unul dintre serialele mele preferate...mi-a placut atat povestea lor cat si actorii principali... daca ai timp te poti uita si la,, the heirs,, sau,, city hunter,, joaca baiatul Acela cret popular - Lee min ho(asa il cheama in realitate)

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Boys over flowers

| AlissM a răspuns:

Este un serial coreean, se numește Boys Over Flowers. Aici poți urmări episoadele:
https://www.viki.com/tv/50c-boys-over-flowers