| pactcudiavolita a întrebat:

Am vazut mai demul un film horror.Care era cam asa: Un barbat s-a casatori cu o vrajitoare care a murit si a ingropat-o in curte. Dupa ceva vreme s-a recasatorit. El a plecat intr-o expeditie si femeia a ramas singura in casa.Prima noapte se tot tranteau geamurile si era furtuna, ea l-a sunat pe sotul ei, si acesta i-a zis ca a visat, a doua noapte la fel, A3a noapte cand s-a uitat in oglinda a vazut fantoma fostei sotii a sotului ei imbracata in rosu. A apelat la un vantor de fantome care i-a spus sa puna in pod o lamaie, si daca aceasta se inroseseste inseamna ca sunt fantoma, a pus lamaia, iar a doua zi a vazut ca e rosie. Dupaia a chemat vanatorul iar acesta a incercat sa arda mormantu dar fantoma fetei statea in spate si sufla chibritu. finalul nu-l mai tin mintesad Cine stie cum sa numeste filmul respectiv?puppy dog eyes Fundita promitkisskiss

3 răspunsuri:
| Kolp a răspuns:

Nu stiu dar cinel il gaseste e tare:X
Imi place cum suna povestea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare interesant filmul. Daca il aflii, sa mi-l zici si mie. Nu stiu, cauta si tu www.film dupa rezumat.ro sau ceva de genul asta. Si da-i pe ma simt norocos ca iti gaseste cel mai bun site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba scrie or exorcismul or oglinzile malefice 2 sau 1 sa vezi filme de groaza