| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film de groaza, nu mai retin exact despre ce era vorba, era o fata (mica) stand intr-o camera si facea un desen cu o casa, iar casa respectiva se afla chiar in fata ei (ea stand cu fata spre geam), apoi incepe sa mazgaleasca desenul si casa incepe sa ia foc, o femeie o vede si o opreste. Stie cineva numele filmul? E ceva mai vechi, despre o casa veche si bantuita.

2 răspunsuri:
| AditzaAditsssa a răspuns:

Viziunile lui Sarah? sau Casa din carti de joc?(House of Cards)

| BlackWings a răspuns (pentru AditzaAditsssa):

Nu sunt sigura daca era Viziunile lui Sarah, nu gasesc nici un trailer de la film.