| NuHustle a întrebat:

Hello! Am nevoie de cineva care sa ma ajute sa imi reamintesc numele unui film de groaza laughing. Tot ce stiu despre el este ca e vorba despre o familie care ar fi fost blestemata, sau ceva de genul, iar tatal si-a violat fetita. Fata a inceput sa fie bantuita de propriul ei spirit, adica de inocenta ei furata de tatal sau din momentul in care a fost violata. La un moment dat profesorul ei de la scoala o ajuta, iar mama acesteia il roaga pe profesor sa se insoare cu fetita. E putin asa mai vechi peisajul in film, cu o casa veche, ceva gen cum e in The Others. Va multumesc celor care imi dau raspuns! :*

1 răspuns:
| Joey95 a răspuns:

The grudge? Nu am idee despre ce film e vorba, am zis si eu la ghici laughing