| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film si nu mai tin minte cum se numea.Era vorba despre o fata destul de saraca.A scris un roman si aceasta a devenit faimoasa, bogata...A cunoscut o femeie si au devenit foarte bune prietene.Prietena ei avea un frate care era pictor, nu prea il aprecia.S-a indragostit de el, s-au casatorit.El a plecat.Acesta o insela.El i-a cerut bani nu mai stiu pentru ce i-a zis, dar de fapt banii erau pentru amanta sa.Ea i-a zis ca se va apuca sa scrie o noua carte, pentru ai da banii de care are nevoie.Mi se pare ca a aflat de cealalta, apoi s-au despartit.In final, ea a ine

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu cât timp în urmă l-ai vizionat? La TV, pe ce canal?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

L-am vazut pentru a doua oara acum un an si ceva sau acum doi ani.Nu mai tin minte pe ce canal.Parca l-au difuzat in timpul saptamanii, dupa-amiaza.