| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Am văzut o emisiune cu asemănările dintre câine si om,lucruri, despre câini etc. Pe Viasat Nature.
Întrebările mele sunt:
1.Cum se numea?
2.Cand se difuzează?
3. Daca este îmi trimiteti si mie un link cu emisiunea asta dublat sau subtitrat in romana?

Ofer funda celui mai bun răspuns.

1 răspuns:
| Radu_DoctorDemon_1988 a răspuns:

Mwahahahaha! In loc de toate cele 3 raspunsuri, o sa iti raspund simplu! Frate, nu te uita la astfel de porcarii! Ia gandeste-te, acum hai sa facem diverse emisiuni despre asemanarea dintre veveriță si om, apoi dintre porc si om, etc.etc! big grin chestiile aste sunt pentru gura casca sa eretici. Adica nu e evident ca omul se cam aseamana cu toate fapturile de pe terra? Adica chiar si cu plantele daca e s-o dai in diverse. Dar toate astea nu au potentialul necesar pentru o emisiune. Oricum, intreaba-te singur, cine seamana mai mult cu omul, un urs sau un caine? Sper sa gasesti ceva mai dragut de facut cu viata ta decat sa le oferi audienta la toti deplasatii. tongue