| Zozola a întrebat:

Am vazut pe pro cinema un serial cu fata aia,Aria, din Pretty little liars si nu stiu cum se numestethinking Era despre doua surori,Aria si inca o fata mai mare ca ea,erau foarte bogate, iar sora Ariei se indragostise de un baiat sarac..si tot asalaughing

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Privilegiul. Cred ca asta e! happy

| Zozola explică (pentru PatyKan):

Mersi!

| Zozola explică (pentru PatyKan):

Dar cand e, pe program pe net nu am gasit straight face Pleasee.

6 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

M-am uitat si eu la program. Pe Pro cinema au inceput sa bage alte seriale... Sincer, chiar nu stiu daca/cand o sa il mai redifuzeze. happy

| anonima13 a răspuns:

Macar sti cum o chema pe aria in serial? ca asaoh go on

| emylian92 a răspuns:

Nu era cumva in csi miami?