| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe youtube cateva episoade de comedie animate, personajele nu erau animate ca in family guy sa zicem, dar nici chiar stickman nu erau, si episoadele erau foarte funny dar nu aveau legatura intre ele, daca recunoasteti animatiile pe care am incercat sa le descriu, va rog sa imi spuneti, ca eu nu le mai gasesc in istoricul navigarii sad

4 răspunsuri:
| TCristi a răspuns (pentru ZEU93):

Nup, toata lumea a auzit de roboti..., nu era chiar asa de bine animat, era mai simplist, dar amuzant, si nu facut de romani...

| MariusMancea a răspuns:

Pai si despre ce era vorba ca sunt miliarde de desene cum ai descris tu

| TCristi a răspuns (pentru MariusMancea):

Pai, ceva gen imaginea asta: http://im0n.clkimg.com/i/pL/004/4350.jpg doar ca nu alb-negru, color, intr-un episod de exemplu: un personaj incerca sa se sinucida si nu putea, era si alt personaj criminal in episodu ala care omora toti oamenii care ii vedea cu drujba, dar pe el nu l-o omorat, in alt episod erau niste mariaci intr-un taxi, trece o tipa buna, intra ala cu taxiu in copac dupa ce mariaci aia incepeau sa cante..., o animatie amuzanta, cu un umor gen family guy