| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film acum vreo 2 saptamani, dar era tarziu si am adormit.Era vorba de o fata care gaseste intr-o noapte intr-un cimitir un jurnal, si incepe sa scrie in el tot ce vrea si incep sa se indeplineasca.Prima data scrie ca ar vrea sa nu mai poata dansa o majoreta de la liceul ei, si o loveste o masina pe tipa...
Si aici am pierdut.
Stiti cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Devil's diary.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Jurnalul diavolului.
e un film super! vizionare placuta happy

| xButterflyxX a răspuns:

Jurnalul diavolului.happy

| リナ a răspuns:

Da. Jurnalul Diavolului / Devil's Diary. La fel cum a spus si Bunny. E un film super!winking