| Miuletz a întrebat:

acum in jur de 5 ani+ am vazut un film legat de 2 tipe care umbla prin cimitir si gasesc o carte ciudata (un fel de death note) si una dintre ele scrie in ea si stiu ca intr-o secventa i-a spus prietenei ca ce scrie in jurnal se intampla, tipa a zis ca nu crede si sa dovedeasca, a scris ceva gen "sa-i creasca sanii mult" si n-a mers, doar lucrurile negative (gen moartea/ranirea) mergeau. La un moment dat era suparata pe o colega de liceu ceva si a scris sa-i fie rupte picioarele si i-au fost (de o masina), si cu cat scria mai mult cu atat devenea mai palida si arata mai ciudat.
Stie cineva cum se numea filmul? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Miuletz explică (pentru faramatania):

Multumesc mult!

| faramatania a răspuns (pentru Miuletz):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

| Miuletz explică (pentru faramatania):

Stii cumva unde l-as putea gasi? Nu conteaza daca e subtitrat sau nu, am cautat si nu gasesc nimic (nici pe filelst)

| faramatania a răspuns (pentru Miuletz):

Îl găsești dacă scrii:Watch Devil's Diary 2007 Online | Free Movies
P.S.Dar nu e subtitrat.

| Miuletz explică (pentru faramatania):

Ok, multumesc mult, nu ma deranjeaza, inteleg engleza chiar mai bine decat romana laughing