| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film mai demult pe Tvr 1, era vorba despre un doctor care a violat o femeie si a ars-o cu tigari pe piept,femeia era internata intr-un centru gen sanatoriu,azil,spital sau loc unde se adapostesc oamenii atunci cand sunt emigranti fara acte intr-o tara straina, cei doi se intalnesc dupa ani printr-o simpla coincidenta iar femeia este casatorita.El vine in casa celor doi iar ea il descopera si ii spune sotului ca el este cel care a viola-o-, el era si 'director, la acel spital.Filmul se termina cu cei doi care il duc pe director deasupra unei gropi unde vor sa-l omoare, dupa ce el dupa multe presiuni cedeaza si marturiseste spunand adevarul. Intrebare:cum se numeste filmul? Va rogg ajutati-ma! DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Spune-mi perioada în care a fost transmis, măcar aproximativ!

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Acum cativa ani-din pacate nici nu mai stiu exact cati-cred ca vreo 5-6.Mai stiu ca filmul avea ca limita de vastra +15.Ti-as fi foarte recunoscatoare daca ai afla numele filmului.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Kassandra, aș fi putut SIGUR să te ajut, dacă mi-ai fi spus măcar anul, cu exactitate! Te rog, aminteste-ti. Mergi pe fir, dă anii înapoi si aminteste-ti ce ai facut in perioada aceea, in ce clasa erai, daca erai in vacanta de iarnă, vară etc...