| Alexalx98 a întrebat:

Am vazut mai de mult un film super fain de actiune si dragoste dar nu mai stiu cum se numeste. In film este vorba despre un baiat care urma sa devina agent si este antrenat de tatal lui fiind si el agent ( asa incepe filmu), baiatul se indragosteste de o vecina si baiatul se duce la ea iar in timp ce el este plecat vin uni sa-i omoare pe parinti pentru ca si parintii lui erau agenti iar apoi copilul se duce acasa, ii omoara pe cei care i-au omorat pe parintii lui si dupa fuge cu fata si este urmarit de cei rai ca sa-l omoare si pe el. Nu stiu cum sa ma exprim ca sa intelegeti. Filmul e putin mai vechi ca eram mai mic, sper ca ati inteles. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| bogo93 a răspuns:

Salut, abduction-rapirea cred ca se cheama. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Alexalx98 explică (pentru bogo93):

Asta e, multumesc frumos :*

2 răspunsuri:
| bogo93 a răspuns:

Salut, abduction-rapirea cred ca se cheamă. Sper ca ti-am fost de ajutor.