| HellBlade a întrebat:

As vrea sa-mi recomandati si mie un film de comedie bun nu conteaza anul (exclus american pie [le-am vzt pe toate] ). FuNda+VoT

8 răspunsuri:
| chipicao2 a răspuns:

What happens in vegas
freaky friday
easy A
just my luck

| callie2 a răspuns:

Johnny English:d

| Stefan89 a răspuns:

Soul Plane si Don't Be A Menace To South Central While Drinking Your Juice In The Hood(cel mai bun film de comedie cu negri).In rest...coius a precizat cateva filme bune

| elys09 a răspuns:

Mr Bean

| Misu1997 a răspuns:

Pai Scary Movie 1; 2; 3; 4; 5; 6 sunt smq rau, Jackass toate partile. mori de ras la ele, ambele filme.

| dasky90 a răspuns:

Mincinosul mincinosilor
Avionul buclucas 2
Iar acesta ti-l recomand cu incredere:
Me, Myself & Irene

| PkAdi a răspuns:

FreeRunner e comedie-actiune e super chiar acum il downloadez in hd! si mie mi l-a recomandat cineva si mie nu-mi place orice laughing

| coius a răspuns:

Pai ce zici de Grown Ups,How High,Harold & Kumar,Big Daddy,Little Nicky, The New Guy, Little Man. Daca ti-au placut astea si vrei sa mai afli lasa-mi un mesaj sau ceva pe profil si ma voi mai gandi si la altele.happy