| BiuL a întrebat:

Ati vazut ultimul episod din Pretty Little Liars ? Ce parere aveti ? Eu sunt oarecum dezamagita pentru ca producatorii au spus ca serialul nu va fi ca si cartea, insa si in carte primul A e Mona.

Răspuns Câştigător
| EndlessV a răspuns:

Da l-am vazut, mi-a placut la nebunie! Ma tinut in suspans tot episodul, dar totusi nu mi-a placut ca a murit Maya, n-a. si stiu cartea nu prea are de a face cu serialul doar 40 %. Mona nu e -A caci ea face parte din grupul acela. Eu cred ca Alison traieste, si in sezonul 3 o sa vina si o sa zica " Hey cur*elor, v-a fost dor de mine? ". Dar totusi m-ai e mult pana pe 6 Iunie cand incepe sezonul 3! sad Funda?

1 răspuns:
| esco a răspuns:

Hey, eu am incercat sa ma uit la cateva episoade... cum e serialul?