| Iσαηα a întrebat:

Bună, aș dori și eu niște filme în genul: the vow, the notebook, a walk to remember, remember me, letters to juliet, dear john, love me if you dare, one day, the girl next door, 500 days of summer, waiting for forever, etc.
Fundă, bineânțeles.

7 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Moulin Rouge?big grin

| blueheart a răspuns:

Virgin Snow

| PrincessSophie a răspuns:

Never let me go, My blueberry night, before sunset, before sunrise, Ondine, Just like Heaven, In search of a midnight kiss, Alfie, Love happens, Foster happy

| maya00sel8cookie a răspuns:

She's the Man, 10 Things I Hate About You, Freaky Friday, Wild Child, Love at First Hiccup

| elisadaia a răspuns:

50 first date

| αηdrei a răspuns:

16 Again, Easy A, Mean girls 1 & 2. Scuze doar atatea imi amintesc acum happy

| Iσαηα explică (pentru αηdrei):

Le-am vazut laughing, mulțumesc frumos love struck