| Adriana8801 a întrebat:

Buna,

Acum ceva timp pe TV ( national tv sau prima ) rula o emisiune despre sex in limba germana sau ceva asemanator. Un fel de scoala despre sex unde se inscriau cupluri, invatau, iar apoi le puneau in practica acasa. Ma puteti ajuta cu denumirea emisiunii? sad

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Daca pentru tine ' acum ceva timp ' inseamna vreo 10 ani, ne gandim la acelasi lucru! Stiu despre ce vorbesti dar iti dau un raspuns putin mai tarziu.

| thewomaninwhite a răspuns:

Eu stiam de una pe euforia, dar vorbeau in engleza si se numea Let's talk about sex.