| diana1137 a întrebat:

am inceput sa vizionez anime-ul Iu x bouk dar episoadele 7 si 9 nu functioneaza asa ca vreau sa citesc manga-ul in romana, va rog sa imi dati un site

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey.
http://a-evolution.com/category/inu-x-boku-ss/

Vizionare placuta!

1 răspuns:
| Rony30 a răspuns:

In primul rand se scrie inu x boku (invata sa scrii corect) iar in al 2-lea rand invata engleza esti fan anime..atunci cate animeuri crezi ca vei tot gasi dublate/sub in ro? Scrii pe google anime stream site, iar pentru manga dar Eng mangafox/mangareader