| ピンク a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii anime. Am vazut cam acum un an la Animax un anime cu un baiat cu parul albastru, care avea o bratara, iar atunci cand bratara incepea sa straluceasca se transforma in fata. Mai era si o fata cu parul rosu pe acolo. Putin ecchi anime-ul, daca imi aduc bine aminte. Stie cineva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| TheoThe a răspuns:

Asta e KAMPFER da nu cred ca a fost vreodata pe animax.

| ピンク explică (pentru TheoThe):

Mersi. Ba nu, sunt sigura ca a fost. Oricum, eu nu ma uit la Animax pe postul romanesc ci pe cel unguresc. Digi nu da deloc Animax la romani >.

2 răspunsuri:
| Katerina94 a răspuns:

Da si eu stiam de un anime la fel il prindeam pe un post de la straini nu mai stiu cum se numea ca eram mica cand ma uitam si nu e kampfer era mai altfel anime`ul alahappy