| azazel21 a întrebat:

Am vazut acum aproape 2-3 ani pe Animax era un anime cu un baiat care isi transforma maina intr-un fel de tun si inca unul care avea un fel de cruce pe spate dar care era mitraliera, stie cineva cum se numeste?

8 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

E Trigun.

| Buii a răspuns:

D gray man

| azazel21 explică:

Nup scze nu e D Gray Man, l-am gasit mai devreme pe un forum se numeste Trigun dar mersi de raspunsuribig grin

| BornInLust a răspuns:

D.Gray-man probabil

| Narcys_Blendea_1986 a răspuns:

Yu yu hakusho se numeste
big grin

| Shkeopu_Cristi_1988 a răspuns:

Mie mi se pare ca Generator X

| bubbly a răspuns:

D.Gray-man trebuie sa fie.In Yu yu hakusho nu imi amintesc de vreun tun, cu tatuaj era doar Hiei si avea un dragon pe spate.
PS: numele tau imi aminteste de ceva.....ai cumva cont pe anime.kage.ro?

| azazel21 explică (pentru bubbly):

Da am avut dar de cand nu mai merg episoadele de pe teava nu am mai intrat