| Pixel2009 a întrebat:

Am văzut acum câtva timp un trailer al unui film, probabil un musical, pentru că se dansa f mult şi personajele cântau la greu. La un moment dat s`a cântat Mama Mia. Personajul principal feminin era, din câte mi-am dat eu seama, fata care joacă rolul principal în Dear John. Aveţi idee ce film ar putea fi? Mulţumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| onlymistery a răspuns:

Daca nu filmul nu este facut recent, s-ar putea sa fie chiar Mama Mia

3 răspunsuri:
| Pixel2009 explică:

Onlymistery
nici nu observasem greşeala tahee hee
ţi-am dat fundă pentru că ai răspuns prima dar răspunsul lui CM7YRE mi-a bucurat inima happy

Mulţumesc amândurora!

| onlymistery a răspuns:

Scuze pentru prumul,, nu"