| MyDyddy77 a întrebat:

Am văzut o dată un film pe Diva gen acum 2 ani laughing Era de Crăciun și era vorba despre un tip care lucra la o firma și dacă îmi aduc aminte era o firma de livrat cadouri de Crăciun sau ceva de genu și era o tipă de care se îndrăgostește și la final rămân împreuna. Știți cumva numele?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe Diva Universall, se cam reiau filmele de Crăciun, an de an. În Christmas Mail (2010), îmi amintesc că un tânăr, angajat la o Poștă, se ocupă cu sortarea scrisorilor către Moș Crcăciun.
În Window Wonderland (2013) e o competiție între doi angajati ai unei firme, pentru aranjarea celei mai frumoase vitrine de Crăciun. Același gen și Fir Crazy/2013 (el/ea avea o firmă care se ocupa cu vânzarea brazilor de Crăciun, vezi și The Christmas Consultant (2012) etc

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Christmas Gift (1986)?
http://www.cinemagia.ro/filme/the-christmas-gift-195779/
mai vezi și Signed, Sealed, Delivered for Christmas (2014)