| pink1girll a întrebat:

am vazut un film in urma cu mai mult timp numai stiu cum se numeste, dar stiu ca este vorba de 2 copii respectiv o fata blonda cu parul scurt si un baiat, mergeau la scoala cu autobuzul si mereu dupa scoala se duceau la un lac la final fata moare daca nu ma insel. Imi puteti spune va rog cum se numeste filmul? Multumesc!

2 răspunsuri:
| PVCG a răspuns:

Am vazut si eu filmul acum cateva saptamani (2-3 cam asa) pe digiFilm. e o aventura foarte frumoasa, nu mai stiu exacytt cum se numeste... ceva de genul "calatorie spre (si aici era un nume ciudat, ca o tara imaginara, cu P parca). o sa ma mai interesez si daca aflu revin cu raspuns