| melek108 a întrebat:

Bună!
Are cineva cont de Disney+ pe care ar putea să-l împrumute pentru o perioadă scurtă de timp?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa fii ori nebun ori prost sa imprumuti cuiva contul de Netflix, Disney samd ca sa-ti fure detaliile persoanle si apoi sa-ti ia banii din cont sau sa-si faca imprumuturi bancare.

Eu nu stiu cum de ai asemenea tupeu, sa ceri ceva ce nu-ti apartine, cu detaliile persaonale si banacare ale altuia?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și cu ce garantezi că îl dai înapoi?

| ReddY25 a răspuns:

Noapte bună

| Ryss a răspuns:

E ca și cum ai întreba dacă poate cineva să-ti împrumute contul de Instagram ca să dai un mesaj.