| Stanciugelu_Maria_1996 a întrebat:

as dori sa fac un scurtmetraj, fara sa il public, despre ceva anume... dar nu stiu ce! as dori idei, dar pentru amatori de filme... dar sa fie si captivant! Funda! pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| AndreeaSaZicem a răspuns:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch

E foarte reusit scurtmetrajul si e cu buget 0! Poate te inspira. Daca te pasioneaza teatrul, zic sa te duci la o scoala de arte, ceva.Bafta in continuare. Poate vei face ceva despre vampiri. Poate il si postezi.Byee :*