| Dianafamous a întrebat:

era un film (era de groaza dar nu foarte de groaza, intelegeti voi) cu 2 care aveau o fetita dar maicasa murise(cred) si taicasu` avea o alta femeie.si fetita sustinea ca are o prietena imaginara Candance (cred ca asa se scrie big grin)iar ei credeau ca acea candance nu e reala, dar ea era, era fantoma, imi aduc aminte ca era un copac mare in curtea lor si ca la sfarsit ei pleaca din casa si vine o femeie cu un baiat in casa si cand intra baiatul se uita in spate si leaganu` care era legat de copac (ala din curte) incepe sa se miste singur...si asa se termina. Daca stiti cum se numeste, va rog mult spuneti-mi, multumesc anticipat :*:* FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| Mentaaaaa a răspuns:

Imaginary playmate big grin

7 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Stiu filmu, il ador :X

Si se numeste Candace din cate imi amintesc eu.

| SelluMarrie a răspuns:

Te rog frumos daca afli sa-mi dai si mie msg pe privat :* mersi anticipatlove struck

| Ingerash a răspuns:

Am vazut filmu, parca ii zicea chiar Candance, nu mai stiu sigur

| LorDLeoN a răspuns:

Il stiu m-am uitat si eu la el nu mai stiu cuw se numeste mi-a placut ff mult noroc la cautatwinking

| Dianafamous explică:

Intr`adevar filmul se numeste "Imaginary playmate" multumesc mult :*:*

| alina030206 a răspuns:

Candace cred

| Ale_6471 a răspuns:

Stiu si eu filmul dar nu stiu cum se numestestraight face