| viiooVe a întrebat:

Buna!
Care dintre voi ati vazut Hana yori dango?
Eu am vazut si mi-a placut la nebunie.
Intrebarea este:Imi puteti recomanda, va rog, genul asta de seriale cu adolescenti; drame japoneze?
Multsumesc.

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

Hmm., eu m-am uitat la hana yori dango de mai multe ori xD si e cam drama mea favorita
hmm, nu neaparat japoneze insa stii ca mai sunt inca 3 drame cu aceeasi poveste ca asta? adica alte versiuni, una taiwaneza, una coreeana si un chineza, iti sugerez sa te uiti
boys over fowers e cea coreeana
Meteor Garden e cea taiwaneza. si cea chineza nu prea stiu cum se numeste
hmm.si iti mai sugerez cateva drame
Hana Kimi: e foarte amuzanta, e despre o fata care se deghizeaza intr-un baiat si merge la un liceu de baieti doar pentru un tip.ca din cauza ei nu isi mai putea indeplini visul, si pana la urma se indragosteste de el.
Yamato Nadeshiko Shichi Henge :e despre niste baieti care trebuie sa transforme o horror girl intr-o lady :] si sunt niste baieti...adorabili day dreaming
si acum vin dramele coreene
Playful kiss: foaaaaaaaaarte draguta drama, e despre o tipa putin iesita din comun care se indragosteste de un baiat foarte rece dar frumos si iteligent. dar cum ziceam. e cam arogant. ingamfat hehe.si cand ajunge ea sa se mute la el in casa lucrurile iau o intorsatura ciudate O_O
aa, si inca o drama coreeana love struck You're Beautiful, e adorabila, povestea e draguta si inceputul prea dragut
e vorba de o fata care vrea sa devina sora la biserica insa trebuie sa ii tina locul fratelui ei geaman intr-o trupa de baieti[superbi :]]] adica sa se costumeze in baiat, sa o vezi ca e super draguta :]
sper ca te-am ajutat
apropo. sper ca te-ai uitat si la al 2-lea sezon si filmul Hana yori dango the final :]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau id lui hana montana