| ComicGirl a întrebat:

Care e cel mai amuzant film de comedie pe care l-ati vazut sau vreti sa il vedeti?happyCa sa stiu la ce sa ma uithee hee
Craciun fericit!happy

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E si amuzant, si de craciun : Ho Ho Ho
pa-pa

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
pai singur acasa1, 2, 3, 4
denis pericol public
baby's day out[sunt plecat in oras]laughing

| Andrre a răspuns:

Dumb and dumber. laughing e cam vechi dar imi place. love struck

| lolipopfree a răspuns:

Incearca ho ho ho e destul de fain(daca vrei sa te uiti e astazi la 14. 00 pe pro tv)incearca big grin

| WarGarurumon a răspuns:

Singur acasa 1, 2, 3 si Denis pericol public

| Lhau a răspuns:

Cu siguranta Paul Blart politist la mall e fenomenal

| AriaPink a răspuns:

Eu cred ca este Ho, ho, ho cu Stefan Banica jr. A fost tare.Actori sunt:
Stefan Banica jr., Bogdan Iancu, Ion Sapdaru, Pavel Bartos, Alina Chivulescu, Alexandru Margineanu, Valentin Teodosiu.Este foarte tare

| Ioana_8006 a răspuns:

Grown Ups si de asemena toate filmele cu Charlie Chaplin m-au facut sa rad in hohote.