| pinkie_5054 a întrebat:

care stie niste seriale care sunt despre viata unor adolescenti?

Răspuns Câştigător
| L_7749 a răspuns:

Deci:
Gossip girl
The vampire diaires
prety little liars
hellcats
sunt cele mai tari:X

7 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Heii! Eu am vazut pana acum chiar o gramada de filme cu adolescenti si vreau sa iti recomand unele dintre preferatele mele! Stiu o gramada dar iti zic si eu cateva. Fiecare e bestial! Iti recomand sa le vizionezi chiar pe toate!

-A cinderella story
-Another cinderella story
-Mean girls 1/2
-Perfect man
-17 Again
-Ramona and Beezus
-Bratz
-Bring it on
-Sydney White
-Legally Blonde
-Material Girls
-Accepted
-Aquamarine
-Wild child( decii il ador)
-Picture this( bestial )
-The Lizzie McGuire Movie
-It's a boy girl thing
-She's the man (acesta l'am vazut ultima data si e minunat!)

Toate sunt superbe! Incearca'le

| mmary a răspuns:

Seriale as putea cauta foarte multe pe net.insa am sa ti le numesc pe cele vizionate de minehappy: preferatul meu.Pretty Little Liarshappy. altul foarte foarte frumos insa doar cu 2 sezoane 10 Things I Hate About You, 90210, The O.C., The Nine Lives Of Chloe King. Cam astea sunt.te poti uita la un scurt rezumat pe net si iti poti o face parere despre fiecare dupa care poti alege unulhappy. Numai bine!

| Eff a răspuns:

Skins (UK), Modern Family, One tree hill, 90210, 10 things i hate about you, Glee, Greek, The secret life of the american teenager

Skins uk e preferatul meu. E mai aproape de realitate, e despre viata reala, nu despre copii semi-batuti in cap gen Gossip Girl.
Momentan au aparut 5 sezoane, o sa apara si al saselea anul viitor.
Uite si trailerul pentru primul sezon http://www.youtube.com/watch?v=VUjdiDeJ0xg

| adrian_8349 a răspuns:

Classe 406, sau mai vechi rebelde, si mai vechi dar mai bun zic eu rebelde way, doar primul se mai difuzeaza acum la tv, da poti cauta pe net, funda?

| d00ris a răspuns:

Este ceva fain pe euforia de la 19-20 sau eu m-am uitat la gossip girl

| CօcσCɦɐռeℓ a răspuns:

Hey`

exista un serial despre viata tinerilor...

este despre viata la scoala, viata de zi cu zi si despre problemele adolescentilor` happy

in fiecare zi de la 14:30 pe p0stul Acasa.

uni zic ca e telenovela ca toate celelalthe `winking dar daca te uiti la mai multe episoade. ai ce invatsa de acolo` :]

| oanaonutza a răspuns:

Buna...ti-am facut o lista cu serialele la care ma uit eu si care sunt despre adolescenti
90210, Gossip girl, Melrose place, Hellcats. Cam acestea imi vin acum in minte... sper sa iti fie de folos happy