| anonim_4396 a întrebat:

Ce seriale cu adolescenti ,in care se povesteste despre viata lor,stiti?Funda :p

Răspuns Câştigător
| MaAllLYyNuTzzz a răspuns:

Uita-te la " Pariu cu viata " este numai despre adolescenti si despre viata lor, despre cum au ajuns o trupa muzicala... in fine este ceea ce mi-ai cerut. In fiecare luni la 20:30 ii poti urmari desi ai cam pierdut niste seriale, e deja sezonul 2. Ii poti urmari pe Voyo.ro daca iti fac abonament. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| Sakira200 a răspuns (pentru MaAllLYyNuTzzz):

Stiu acest serial, imi place dar as vrea altceva

5 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

Poti sa te uiti la "Gossip Girl".
Era intr-o vreme pe PRO TV si nu cred ca mai ieste, dar te poti uita si pe internet.
Sper ca te-am ajutat!big grin
Paaa!
^.^

| laptopnews a răspuns:

Incearca "pretty little liars"... are multi fani, deci sunt mari sanse sa iti placa!

| ArtaEducatiei a răspuns:

Desi nu mai sunt adolescenta, imi plac si mie foarte mult aceste seriale. Eu m-am uitat de curand la Awkward. Mi-a placut foarte mult. Din pacate prima serie are doar 12 episoade si a doua serie nu a aparut inca. M-am mai uitat la Hellcats, dar am inteles ca nu prea a avut succes si nu va mai fi o a doua serie. Aaa, mai e si The lying game, un fel de Pretty little liars, dar nu m-a incantat chiar atat de tare. Incerca Awkward., cred ca o sa iti placa :)

Pentru informatii din domeniul dezvoltarii personale, incearca
www.artaeducatiei.com

| ArtaEducatiei a răspuns:

Am mai auzit si de Teen Wolf, dar nu m-am uitat si nu stiu cum e, parca e tot de la MTV ca si Awkward.