| Sofia129 a întrebat:

Caut un film în care un băiat se mută de la mama, la tatăl lui și este luptător, dar și dansează. Tatăl lui este coregraf și antrenează 2 persoane pentru un concurs. Iar în locul băiatului care trebuia să concureze, concurează el. Și se îndrăgostește de fată. Cred că e mai vechi filmul. Mă poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Sofia129 explică (pentru faramatania):

Nu e acesta, dar multumesc oricum!

| faramatania a răspuns (pentru Sofia129):

Cu plăcere, am fost convinsă că este și din acest motiv ți-am mai răspuns și la cealaltă intrebare tot așa.