| AncaaaHope a întrebat:

happy Cei care urmaresc serialul "The secret circle" pot sa-mi spuna care o sa fie iubitul lui Faye,si Adam si Cassie o sa ramana impreuna? iar Melissa, Diana si Jack cu ei ce se va intampla?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

TSC este un serial care are doar un sez.(22 ep.) deoarece a fost anulat.Indicat este să-l vezi,nu este mare lucru... și să-ți faci propria impresie, să afli cine cu cine rămâne, iar ceea ce ar mai putea să se intâmple cu ei "rămâne" oarecum în suspensie, pentru că așa cum ți-am mai spus, serialul a fost anulat și nu va mai fi reluat, never.

| AncaaaHope explică (pentru faramatania):

Multumes mult :**! ...ai dreptate e doar un sezon, din pacate sad

| faramatania a răspuns (pentru AncaaaHope):

Cu plăcere, mulțumesc și eu și da într-adevăr, păcat că a rămas doar cu un sez., dar asta e, mai încerci și altceva.

3 răspunsuri:
| Geezgirl a răspuns:

Ok, serialul a fost facut dupa o carte. Stii ca la final de sezon Faye si Jake au fot impreuna, ei bine, ei se cam despart, probabil din cauza apropierii dintre Cassie si el.
Adam o sa devina rau.
Mai multe nu stiu.