| matey123ful a întrebat:

cine se uita la narcisa salbatica care credeti ca va fi finalul daca e drama?

Eu cred ca narcisa moare sau se duce inapoi in inchisoare. Dau funda la finalul serialului la cine a gichit.

A si nu uitati ca Eliza ia pus otrava in prajituri.

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu cred ca finalul va fi fericit, ca in majotitatea serialelor!

bye-bye

| Yzzza a răspuns:

Si eu cred o sa mai ajunga la spital, poate chiar in comabig grin.si va ajunge cu siguranta si la inchisoare.dar la final eliza si cris vor primi ceea ce merita, iar narcisa si tudor vor avea o nunta ca in povesti si totul se va termina cu bine; ca doara e un filmhappy.

Răspuns utilizator avertizat
| Francesca17 a răspuns:

Nu va murii si nu se va duce in inchisoare va fi alaturi de Tudor, Dar Cristian cred ca le va strica nunta!

| 400001365 a răspuns (pentru Francesca17):

Ba ce nesimtit Cristian asta poate-i bag o stanga de zice ca am dat cu dreapta

| FeFe_5684 a răspuns:

Acuma va avea nevoie de un transplant... asa ii va zice lui tudor ""nu vreau sa mor"" ...deci nu stiu o sa vedem maine, cine stie ce i`a zis mediculwinking

| Razvanel93 a răspuns:

Va mai fi foarte multa actiune si drama dar in final narcisa, tudor si copii dupa parerea mea vor fi fericiti si implititihappy

| Ionutz_1837 a răspuns:

Eu cred ca narcisa va muri, asasinata de cristian. daca asa se va intampla te rog funda

| imiplacesaajut a răspuns:

Nu stiu dc am impresia ca toate episoadele din serial au fost un vis al vreunui personajlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu uita ca narcisa a inghitit prea multa otrava.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stit?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca in final se va constata ca tudor este tatal narcisei tongue sigurrrrr primesc eu funda :X mesaj distribuit de la elenawinking (elalmnt96)

| deadea01 a răspuns:

Acum mai sunt doar 2 episoade deci presupun ca narcisa iese din coma naste cumva iese si emil din inchisoare se casatoreste cu manuela si eliza cu mircea si toti vor fi fericitzitongue

| 400001365 a răspuns:

Narcisa se duce la barbut si pierde casa si se sinucide ca nu mai are nicio posibilitate.

| pysy_5737 a răspuns:

Nu,eu cred ca tudor si narcisa se vor impaca pana la urma daca chiar nu se casatoresc,dar eu cred ca o sa se iubeasca,o sa se casatoreasca si o sa uite tot raul pe care la avut,iar cei rai vor fi pedepsiti,nu cred ca narcisa moare, si daca e drama asta nu inseamna ca se va termina rau, i se zice drama pentru ca ai vazut ca cristian omoara vieti si e plin de rautate dar asta nu are nimic cu sfarsitul.

| alexandra663 a răspuns:

Pentru ca e personajul pricipal probabil ca ii va fi bine si nu va muritongue

| Snikers a răspuns:

Eu cred ca va fi un final mai special, cum ai zis si tu, doar ca...narcisa o sa moara in inchisoare

So... Funda?=)

| matey123ful explică:

La sfarsit ma dau funda

| oanutza23 a răspuns:

Narcisa va fi bine alaturi de tudor si de copii...cel putin asta e parerea mea