| JustaLittle a întrebat:

Cine se uita la serialul "Cu sange rece" de pe Diva? care a fost ultimul episod difuzat?
Cine se uita la "Anatomia lui gray"? ce episod urmeaza?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îți zic episoadele de azi...
Cu sânge rece, ep 16 și 17 din sezonul 5 (Diva Universall, azi, ora 07.00, deci a fost azi dimineață)

Anatomia lui Grey, ep 1 și 2 din sezonul 8 (Diva Universall, azi, ora 17.00)
Și mâine, luni, probabil în reluare, aceleași episoade din Anatomia lui Grey, dar de la ora 22.00

| dariam13 a răspuns:

Mama se uita la anatomia lui grey, mai arunc si eu cate o privire sa il vad pe eric dane, youbirea mea❤❤❤❤
stiu ca a inceput sez 8 si ca se difuzeaza miercurea de la 21:00 2 ep, deci miercuri va fi ep 3 din sez 8, de asemenea si ep 4