| ingerashpierduth a întrebat:

Buna de cateva zile am inceput sa ma uit la serialulThe Vampire Diaries si sunt de abia la episodul 15 din sezonul 1. Vreau sa va intreb pana in ce sezon Elena si Stefan vor fi impreuna? Si in sezonul 3 dupa ce ea va fi cu Demon se va mai impaca cu Stefanlove struck?
Dar in sezonul 4 cu cine va fi?happy
Fundaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefan si Elena vor fi impreuna pana prin mijlocul sezonului 2. In sezonul 3 nu este cu Damon raised eyebrows. Nu mai este cu nimeni. Atata doar ca s-au sarutat odata sau de 2 ori, dar nu sunt impreuna. Si da, cel mai probabil se va impaca cu Stefan, mai ales ca a salvat-o de la moarte la sfarsitul sezonului 3. In sezonul 4, cel mai probabil va fi cu Stefan. happy Sper ca te-am ajutat.

| Roberta_9487 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba este cu damond ca ia si spus la caroluna "acum ca sunt pe felie cu el " da oricum av fi su stefan sigur happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roberta_9487):

Caroluna? Damond? Invata-le numele corect, apoi incearca din nou happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot impreuna cu Stefan va fi. el a fost prima ei iubire si prima va fi in toate sezoanele si episoadele. asta e parerea mea. eu imi doresc sa fie impreuna si in realitate. le sta bine impreuna.

| Roberta_9487 a răspuns:

Pana in sezonu 3 cam asa adica se despart din cauza ca stefan va fi idiot o sa afli tu happy ia o sa fie cu damond da si in relitate is impreuna ma rog si o sa fie interesant si la finalu sezonului 3 elena va deveni vampir sezonu 4 in septembrie apare happy vrei detati cintacteazama stiu tot laughing si merita sa te uitit ::X ( sentiment. tampit)batting eyelashes

| Alynne a răspuns:

Elena va fi cu Stefan pana pe la mijlocul sezonul 2. Nu e este si nu va fi cu Damon laughing Acolo ceva saruturi, dar ''mereu va fi stefan'' ca sa citez din replica ei laughing) In sezonul 4 probabil va fi tot cu Stefan. puppy dog eyes!
P.S : Copii analfabeti. E Damon nu Damond; E Caroline nu Caroluna raised eyebrows

| Enni13 a răspuns:

In sezonul 3 se impaca neoficial cu Stefan. In sezonul 4 cred ca tot cu Stefan va fi.