| bybybubu a întrebat:

De cateva zile tot caut un film destul de vechi, daca m-ati putea ajuta v-as ramane indatorata. Daca imi aduc aminte bine, era vorba de o femeie care intra la inchisoare iar protectia copilului ii ia cei 3 (sau poate 2) copii. Dupa ce iese de la inchisoare incepe cautarea lor sau ceva de genul. Stiu ca abia pe la finalul filmului isi gaseste copiii. E un film american, a fost difuzat pe Pro tv undeva pe la inceputul anilor 2000, 2005-2006 cam asa. Credeti ca mi-ai putea spune numele?

1 răspuns:
| Ecbert a răspuns:

Este un grup pe facebook "Recomanda un film" inscrie-te si intreaba acolo. Sigur ai sa gasesti raspuns.