| Eookatha a întrebat:

Buna din nou tongue! De mult am vazut un film super tare, insa nu mai stiu cum se numeste, si nu sufar sa stau ore in sir sa caut un film. In film era vorba despre o familie care se mutase intr-o casa noua si curios unul din copii familiei respective se urcase in pod sa vada pentru ca auzise zgomote, se urcase pe o scara sa aprinda becul, a cazut si s-a lovit la picior. La prima consultatie nu a avut nimic, dar ziua urmatoare nu s-a mai trezit, ci intrase in coma. Parintii l-au luat acasa si au angajat o asistenta sa aiba grija de el.Ma rog, s-au intamplat mai multe si asa, dar niste demoni vanau sufletul copilului. Si tatal lui intrase intr-un fel de transa ca sa poate merge"pe lumea cealalta" si sa-l salveze, si cand sa reuseasca demonii din lumea au inceput sa intr in casa de peste tot.
Daca va suna cunoscut asta si stiti cum ii zice filmului va rog sa imi spuneti.

Funda :*

Răspuns Câştigător
| Slash14 a răspuns:

Filmul se numeste Insidious. L-am vazut si eu, e foarte dragut big grin

3 răspunsuri:
| aryenutzaa a răspuns:

Insidious

| ღĄиÐяeeαღ a răspuns:

The deamons inside? big grin