| Palo3000 a întrebat:

Buna din nou TPU! Cu ii mai place Grey's Anatomy? Voua de cine va place cel mai mult? La ce sezon ati ajuns?

Răspuns Câştigător
| Iona11 a răspuns:

Imi place mult Grey's Anatomy si sunt inca la sezonul 7. De cine imi place cel mai mult? Hmm.cred ca de Cristina.

| Palo3000 explică (pentru Iona11):

Eu sunt la sezonul 8 la episodul 14 si imi pare asa rau ca se va termina acusi sad. Mie imi placea cel mai mult de Izzie dar acum imi place de Meredith. Dintre baieti de cine iti place?

| Iona11 a răspuns (pentru Palo3000):

Si eu sunt acum la sezonul 8, dar va aparea si un sezon 9. Derek.

| Palo3000 explică (pentru Iona11):

Da, am auzit. Va aprea anul acesta in septembrie.