| Iulika1607 a întrebat:

Buna dragilor. Am si eu nevoie de niste filme gen the game, in care totul sta pe baza unui joc banal peimit de o persoana, dar de la care apar tot felul de capcane si mistere, sau gen the island in care este vorba de o institutie care faceau clone ale oamenilor, dar aceste clone nu stiau cine sunt crezand ca au fost salvate de un virus de aceasta institutie. De fapt aceasta ii mintea ca ii trimite pe o asa zisa insula dar eefapt ii omorau vizandu.le organele. Acest gen de film se aseamana cu the hunger games. Mai era si filmul the cube in care personajele se trezesc intr.o cladire sub forma de cub si incearca sa scape trecand prin diferite capcane, ca si in filmul saw. In fine, ati inteles ce filme caut, cu mult mister. multumesc

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mister ha?
phone booth
exam
fight club
memento
seven
the machinist
the number 23
hostel
wrong turn
inception
sweeney todd
black swan

3 răspunsuri:
| InSaNe_6155 a răspuns:

now you see me! uitate si nu o sa regreti laughing cel mai bine gandit film

| FataOreo a răspuns:

Would you rather si Truth or dare le-ai văzut?